Pionniers
voor een plasticvrije oceaan

Wees de verandering die u in de wereld wenst te zien.

Expeditieleden

SIMON

BERNARD

Expeditieleider

ALEXANDRE

DECHELOTTE

Verantwoordelijke communicatie

BENJAMIN

DE MOLLIENS

Verantwoordelijke partnerschap

BOB

VRIGNAUD

R&D engineer

Steuncomité

Marc VAN PETEGHEM

Scheepswerfarchitect, Stichter VPLP,
Medestichter Watever

Claudie HAIGNERÉ

Astronaut en gewezen Minister

Roland JOURDAIN

Zeevaarder,
Medestichter dotatiefonds Explore

Catherine CHABAUD

Zeevaarster, gewezen Zee- en Kustafgevaardigde
bij Nicolas Hulot

Éric BANEL

Adviseur Scheepvaart- en Haveneconomie
bij de Eerste Minister, Frankrijk

Patricia RICARD

Voorzitster Institut Océanographique Paul Ricard

Tristan LECOMTE

Stichter Alter Eco et PUR Project

Fanny AGOSTINI

Journaliste en presentatrice tv-uitzending Thalassa, France 3,
Medestichtster Climate Bootcamp

Denis HOREAU

General manager
International Cleantech Week

Jean-Marc GANCILLE

Stichter Darwin Eco-système
Stichter Détritivores

Jérôme COHEN

Stichter en voorzitter Engage

Wetenschappelijk comité

Daniel FROELICH

Professor ENSAM,
Specialist plastics recycling & sortering systemen

Miranda WANG

Medestichtster Biocollection,
Experte in plastic recycling

Antoine BOURELY

Directeur R&D Pellenc ST,
Expert in plastic sortering

German JIMENEZ

Stichter Balanced Energy,
Expert in plastic pyrolysis

Yann-Philippe TASTEVIN

Anthropoloog bij CNRS,
Expert in low-tech en recycling systemen

Medji NCIRI

Ingenieur gespecialiseerd in spectrometrie

Henri COSTA BOURGEOIS

Woordvoerder Océan sans plastique

Olivier BELLYNCK

Project manager SARP Industries,
Expert in plastic pyrolysis

Vrijwilligers

Hélène COCHET

Gestion, finance, administration

Valérie DUPOUY

Gestion, finance, administration

Charlotte ALLOIN

Juridique

Ondine DE LA GUÉRONNIÈRE

Aides publiques

Annabelle ROGERO

Appels à projet

Jean DARASSON

Prospection

Augustin BAULE

Communication

Jean DE SALINS

Google SEA

Bastien PONCET

Google SEA

Louise PLAQUEVENT

Marketing digital

Julie MILHAU

Design Graphique

Micka TOUILLAUD

UX Design

Oruno DOBAT

Web developer

Denise HYATT CLOVER

Correctrice

Gregg MIEROW

Correcteur

Mathieu GAY

Correcteur

Simon BOUCKAERT

Ingénieur mécanique

Manon SOULIGNAC

Construction navale

Philippe CLAEYS BOUUAERT

Opérations terrain et escales

Apolline PIBAROT

Ingénieure mécanique et plasturgie

Lucas DEFAUT

Ingénieur pyrolyse

Ludmilla MIDOL

Ingénieur pyrolyse

Adrien DESJOYEAUX

Architecte naval

Gildas BARONNET

Officier mécanicien

Mathieu RUILLET

Opérations terrain

Chloé BOITEUX

Réalisatrice

Frédéric CAENS

Traducteur

Estefania CAVALIE

Traductrice

Bent u geïnteresseerd?